Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 11:03 Bu haber 223 kez okundu
 
Hakemler son sürat
Afyonkarahisar Bölgesi futbol hakemleri, 3. Lig, Amatör Küme futbol ligi müsabakalarına hafta içerisinde yaptıkları antrenmanlarla hazırlanıyor.
Spor Haberi


İlimiz Futbol hakemleri Zafer Stadyumu’nda haftada 2 gece normal antrenmanlarını tam gaz sürdürüyorlar. Futbol hakemleri, klasman , İl ve HİF hakemleri olarak iki grup halinde çalışıyorlar. Klasman grubunu Tayfun Sarı çalıştırıyor. İl ve HİF hakemlerinin çalıştırıcısı ise İl Hakem Kurulu Üyesi ve Hakem Atama Sorumlusu Mehmet Aydın.

Koşular çok zorlu

Klasman grubu hakemler İl ve HİF hakemlerine göre daha ağır çalışıyor. Çalışmanın en yorucu kısmı ise uzun koşular. Maçlarda başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini bilen Hakemler, Hocalarının talimatlarını harfi harfine uyguluyorlar.

İl ve adaylara yan koşu

İl ve aday Hakemlerinin daha çok yardımcı olarak görev aldıkları göz önüne alınması sonucu bu hakemler daha çok yan koşular üzerinde çalışıyorlar. Tayfun Sarı ve Mehmet Aydın’ın yardımcı hakemlerin çizgi boyunca genelde yan koşu yaptıklarını belirterek çalışmaları bu yönde yoğunlaştırıyor.

Güneş takipte

İl hakem kurulu başkanı Süleyman Güneş çalışmaları bizzat takip ediyor. Güneş, Afyonkarahisar Futbol hakemlerinin başarılı çizgide yol aldıklarını belirterek, “Hakemlerimizden memnunum. Klasman hakemlerimiz bol bol göreve gidiyorlar. Diğer hakemlerimiz iç maçlarda başarılılar. Çalışmaları bizzat takip ediyorum ve gerekirse sorunları olan hakemlerimiz ile birebir görüşüyorum”” şeklinde konuştu. Hayati kanat 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Hakemler, son, sürat,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 04.07.2020
Bugün
17° - 33°
Pazar
19° - 34°
Pazartesi
19° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:31
Öğle
13:07
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:15
Arşiv Arama
Haber Yazılımı