301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 11:47 Bu haber 137 kez okundu
 
DP MERKEZ İLÇEDE TOSUN DÖNEMİ
Yapılan DP Afyonkarahisar ilçe başkanlığı kongresinde Merkez İlçe Başkanlığına Mahmut Tosun seçildi.
Yaşam Haberi


DP Afyonkarahisar İlçe Teşkilatı kongresi yapıldı. Uzun süre İlçe Başkanlığı görevini yürüten Bekir Döner, ilçe Başkanlığını Mahmut Tosun’a teslim etti.

DÖNER: SİYASETİN KİRLENYEN YÜZÜ DP’DİR

Kongrede konuşan Bekir Döner, “Türkiye çok önemli günler yaşamaktadır. Siyaset kurumu alışılmışın dışında bir başka evreye geçmiştir. Bu evrede DP, çok önemli ataklar yapacak, kendinden daha çok bahsettirecektir. DP içinde bulunduğumuz evredeki siyasetin kirlenmeyen yüzüdür. Kongreler partilerin taze kanlara,  düşüncelere, yeni beyinlere kavuştuğu daha büyük umutlara perdelerini açtığı en doğal demokratik platformlardır. Biz Afyonkarahisar DP olarak böyle bir günü tekrar yaşıyoruz. Biraz sonra yapacağımız seçimle de bu zamana kadar onurla taşıdığım ilçe başkanlığı görevimi kongremizin tek adayı Mahmut Tosun’a bırakıyorum. Allah Tosun kardeşimi mahcup etmesin, yar ve yardımcısı olsun.

UYSAL: HERKES İÇİN GEÇERLİ, VİCDANLARI TATMİN EDECEK DEMOKRASİNİN ŞAHLANIŞIMIZ

Seçim öncesi DP Genel başkanı Gültekin Uysal’ın mesajı okundu. Gültekin Uysal mesajında şunları belirtti: “Sevgili dava arkadaşlarım, 1 Aralık yeniden demokrasi atağımız sebebiyle aranızda bulunamıyorum. Bu kutlu davanın bekçileri siz DPli tüm dava arkadaşlarımı en kalbi duygularımla selamlıyorum.  Demokrat Parti olarak inandığımız iradelerden vazgeçmeden bunca zaman bu kavgayı vererek hep birlikte bu günlere geldik. 1 Aralıkta yapacağımız Türk siyasetine yeniden yön verecek olan herkes için geçerli, vicdanları tatmin edecek demokrasinin şahlanışımıza hepinizi bekliyorum. Kongremize katılan delege arkadaşlarımıza ve partililerimize, ilçe başkanlarımız Mahmut Tosun ve Bekir Döner arkadaşlarımıza partimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Allah Yar ve yardımcımız olsun. 

TOSUN: BU FELSEFEYE ÖMÜR VERDİM

Yapılan seçime tek aday ile olarak katılan Mahmut Tosun da seçim sonucunda yaptığı konuşmada AP’li günlerden beri kırat heyecanından hiç ayrılmadığını ifade eden Mahmut Tosun; “Bu partiye, bu felsefeye bir ömür verdim. Bugün beni ilçe başkanlığına layık gören delege arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 1 Aralıkta DP partinin tüm demokrasiye inanan demokratları DP merkezinde toplama atağının öncesinde Afyonkarahisar  ilçe başkanlığına layık görülmem onur ve gurur vericidir. Ülkemizde siyaset yapmanın en zor zamanlarında DP bayrağını yıllarca Afyonkarahisar ilçe başkanı olarak yere düşürmeden dimdik taşıyan Bekir Döner arkadaşıma da ayrıca katkılarından dolayı teşekkür ederim dedi.

DP MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YENİ YÖNETİM KURULU

DP Merkez  İlçe Başkanlığı Kongresinde yapılan seçim sonucunda şu isimler görev aldı. Mahmut Tosun, Nedim Öztürk, Bekir Kaya, İbrahim yanık, Kadir Altıntaş, Ahmet Acar, Salih Naycı,  Şükrü Girişkin,  Yaşar İşler GÜNAY DOĞAR

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: DP, MERKEZ, İLÇEDE, TOSUN, DÖNEMİ,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 28.05.2020
Bugün
- 19°
Cuma
- 16°
Cumartesi
- 18°
Afyon

Güncelleme: 28.05.2020
İmsak
03:44
Sabah
05:30
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:21
Yatsı
21:59
Arşiv Arama
Haber Yazılımı