301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 11:46 Bu haber 97 kez okundu
 
Doğan, adaylığını açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Teşkilatı adayını seçmek için sandık başına gitti. Başkanlık yarışının güçlü adaylarından Kemal Doğan projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Yaşam Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkan adayı Kemal Doğan; ilk olarak kendisini tanıtarak Afyonkarahisar’ı daha iyi yelere getirmek için çalışacaklarını belirtti. Doğan; “  Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkan Adayı olarak bu yola çıktım. Daha önce Merkez İlçe Yönetimlerinde iki dönem İl Disiplin Kurulunda bir dönem geçtiğimiz dönemde ise Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi adayı olmuştum. Yeni ve genç bir kadro kurduk. İnşallah Cumhuriyet Halk Partisinin daha iyi yerlere gelmesi için mücadele edeceğiz. Kurduğumuz genç ve dinamik kadro ile Afyonkarahisar’a hizmet etmek için bu yola çıktık.  Cumhuriyet Halk Partisinin daha iyi gelmesi için var gücümüzle çalışacağız. Beldelerimizde, Köylerimizde ve Merkezimizde projelerimiz var ve bu projeleri Afyonkarahisar’ı çok daha iyi yerlere getireceğiz.

PARTİ İÇİNDEKİ KÜSKÜNLÜKLERİ BİTİRECEĞİZ

“Daha çok gençlerin katılımını sağlayacak projelerimiz var” diyerek sözlerine devam eden Doğan;  “Bunun yanında belde teşkilatlarımızı yeniden yapılandıracağız. teşkilat binası olmayan Beldelerde teşkilat binaları kuracağız. Üyelerin birbirleri ile aktif iletişime geçmesini sağlayacağız. Özellikle birleştirici ve yapıcı projeler üzerinde yoğunlaşacağız. Parti içindeki küskünlükleri bitireceğiz. Her kesimi kucaklayan birleştiren el ele tutuşturan projeler ile yolumuza devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Selçuk Taşkın Özel

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Doğan,, adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 24.05.2020
Bugün
- 18°
Pazartesi
- 23°
Salı
- 22°
Afyon

Güncelleme: 24.05.2020
İmsak
03:48
Sabah
05:32
Öğle
13:00
İkindi
16:53
Akşam
20:18
Yatsı
21:54
Arşiv Arama
Haber Yazılımı