Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 10:28 Bu haber 316 kez okundu
 
Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi hizmete girdi
Yeni hizmete giren Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi’nden Pedagog Dr. Emrah Şenbabaoğlu Gün FM’in konuğu oldu. Şenbabaoğlu programda çalışmalarını anlattı.
Yaşam Haberi


“Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi’nin çocuk, ergen, ailelere ve yetişkin bireylere kısacası doğumdan yetişkinliğe tüm yaş gruplarına Pedagojik Danışmanlık hizmeti vermektedir” diyen Pedagog Dr. Emrah Şenbabaoğlu, “Merkezimiz okul öncesi, okul dönemi ve gençlik dönemi sorunlarına, aile-çocuk iletişim problemlerine ve boşanma öncesi-sonrası problemlerine, çocukluk dönemi kardeş ve arkadaş problemlerine, yaşam koçluğu, kariyer planlama ve kişisel gelişim üzerine danışmanlık sunmaktadır” diye konuştu.

“Kurumumuz kurumsal danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır”

Aynı zamanda gelişimsel geriliği olan çocuklara ve dislektik çocuk ve gençlerin gelişim takiplerini yaparak, aileleri eğittiklerini kaydeden Şenbabaoğlu, “Ülkemizdeki bilgi verileri ile yurt dışından edindiğimiz konseptleri birleştirerek, aile ve çocuklarımıza destek olunmaktadır. Ayrıca birçok ailenin çocuk yetiştirme konusundaki bilgi ihtiyacını, profesyonel hale getirerek sadece teori odaklı edinilen bilgi yığınına karşın her ailenin değer ve normlarını analiz ederek ailelere çocuk eğitimi ve yetiştirilmesi konusunda hizmet sunmaktayız. Kurumumuz kurumsal danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özel öğretim kurumları, özel eğitim merkezlerine kurumsal danışmanlık ve eğitim hizmetleri de vermekteyiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Afyonkarahisar, Pedagoji, Merkezi, hizmete, girdi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 06.08.2020
Bugün
17° - 33°
Cuma
18° - 35°
Cumartesi
19° - 35°
Afyon

Güncelleme: 06.08.2020
İmsak
04:21
Sabah
05:57
Öğle
13:09
İkindi
16:58
Akşam
20:11
Yatsı
21:40
Arşiv Arama
Haber Yazılımı