Bugün - 18 Ocak 2018 Perşembe
Afyon 4°°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Yeni Üye
Gündem Ekonomi Sağlık Yaşam Kültür Spor Siyaset Eğitim Teknoloji Dünya Asayiş Diğer »
Haber Detayları

Çay ilçesinden Parsak'a tam destek

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ilçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor

Siyaset Haberi - 18 Ağustos 2017 Cuma - 10:45
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ilçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

Afyon ziyaretleri kapsamında ilçeleri ziyaret eden Parsak, Dinar’ın ardından Çay ilçesine geçti. İlçe belediye başkanlığı,  ilçede bulunan sivil toplum örgütleri, oda ve borsaları ziyaret eden Parsak, esnaf ziyaretinin ardından Pazarağaç ve Karacaören Kasabası’na geçerek vatandaşlarla bir araya geldi. TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte memleketi Afyonkarahisar’a gelen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Şuhut, Evciler, Sandıklı ve Dinar ziyaretlerinin ardından beşinci durağı Çay oldu. İlçe girişinde Çay MHP İlçe Başkanı Ali Sakçı ve ilçe teşkilatı tarafından karşılanan Parsak’a MHP Afyonkarahisar il Başkanı Mehmet Karagöz ile il yönetim kurulu üyeleri Bekir Özerdem, Recep Çelik, Osman Demir ve Arif Zıngıldak eşlik etti.

ÇAY’IN BİZDE YERİ FARKLIDIR

İlk olarak Çay ilçe teşkilatını ziyaret eden MHP’li Parsak, teşkilat üyelerine çalışmalarında başarı diledi. Çay’ın MHP’yi hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ifade eden Parsak, “Bugün Çay ilçesinde siz değerli gönüldaşlarımızla bulunmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz, çalışmalarınızı takdirle takip ediyoruz” dedi. Çay’ın her zaman MHP’ye önemli bir destek verdiğini kaydeden Parsak, “Partimiz kurulduğu tarihten itibaren Çay’ın büyük desteğini arkasında hissetmiştir. MHP’yi asla yalnız bırakmayan Çay ilçemiz verdikleri önemli destekle bizleri gururlandırmıştır” dedi.

DAVAMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

MHP Çay ilçe Teşkilatına teşekkür eden Parsak, “Sizler Çay’da bizlerin gözü kulağı oldunuz. MHP’nin bu ilçede büyümesi ve güçlenmesinde en önemli pay teşkilattır. Türkiye Cumhuriyeti var olduğu sürece MHP’de var olacaktır. Çünkü MHP varlığını ülkesine ve aziz milletine borçludur. Fitne her tarihte var olmuştur. Ancak biz birlik ve bütünlüğümüzü koruduğumuz müddetçe bizi kimse bölemeyecektir. Daha önce de ülkemize ve partimize saldırılar olmuştur. Ancak bu saldırılar bütünlüğümüz sayesinde bertaraf edilmiştir" dedi. MHP Çay İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Çay Belediye Başkanlığı’na geçen MHP Milletvekili Mehmet Parsak burada Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı’yla bir araya geldi. Çağrı’ya çalışmalarında başarılar dileyen Parsak, “Çay Afyonkarahisar’ın en önemli tarım ve sanayi merkezlerinden biridir. İlçemizin çalışkan insanları sayesinde Çay her zaman ön plana çıkmıştır. Bu kapsamda Sayın başkanın çalışmalarını takip ve takdir ediyoruz, desteklerimizi sürdürüyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Çağrı ise çalışmaları hakkında bilgi vererek, Parsak ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Parsak ve MHP heyeti gün içinde Çay Emniyet Müdürü Ahmet Sadi Semerci'yide ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi

ESNAF ODALARI UNUTULMADI

Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Çay Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası, Ticaret Borsası ile Çay Sanayi Sit. Kooperatifi’ni ziyaret eden Parsak burada oda başkanları ve yöneticilerden çalışmaları hakkında bilgi aldı. İlçenin tarihiyle, kültürüyle, üretimiyle dikkat çektiğini ifade eden Parsak, “Türkiye’nin en önemli kiraz ve vişne üretim merkezlerinin başında Çay ilçemiz de geliyor. İlçemiz zengin tarihi dokusuyla ve çalışkan insanları sayesinde her zaman dikkat çekmiştir” dedi.

“ÇAY İLÇEMİZ TÜRKİYE’DE İSMİNİ DUYURABİLMİŞ İLÇELERİMİZ ARASINDADIR”

Çay’ın üretimsel faaliyet noktasında vişne ve kirazı ile Türkiye’de adını duyurmayı başardığı ilçeler arasında olduğunu belirten Parsak; “Mevcut durum her ne kadar böyle olsa da fiili durum olarak ne yazık ki ilimizde ve Çay ilçesi genelinde tarımsal alanlar azalmaktadır. İlçemizin vişne ve kiraz gibi stratejik ürünlerine gereken ilgi ve destek ne yazık ki hala gösterilmemekte, pansuman tedbir ve desteklemelerle sorunlar ötelenmektedir” dedi. Üretici ve çiftçilerin sorunlarıyla tek tek ilgilenen Parsak, “Her zaman söylediğim gibi Cumhuriyet tarihi boyunca Afyonkarahisar’ımızda taş üstüne taş koyan herkese “Allah razı olsun” diyoruz ancak sorumlu muhalefet anlayışımız gereği eksiklik ve yanlışlıkları da gerçekçi bir şekilde ortaya koymamız büyük önem taşımaktadır, bu kapsamda ilçe esnafımızın, üreticilerin ve çiftçilerimizin sorunlarını biliyoruz ve yakınen takip ediyoruz, çözüm noktasında ise elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” dedi.

ESNAFA HAYIRLI İŞLER DİLEDİ

Oda ve sivil toplum örgütü ziyaretlerinin ardından Çay pazarcı esnafı ve çarşı esnafını tek tek ziyaret eden Parsak hayırlı ve bol kazançlar diledi. Çaylı hemşehrilerine kapılarının her zaman açık olduğunu söyleyen Parsak, “Bizler hemşehrilerimizin desteğiyle onları temsilen Ankara’da görev yapıyoruz. Onların talep, istek ve şikayetlerini dinleyerek çözüm üretmek için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Ne zaman isterlerse bizlere direk olarak ulaşabilirler” dedi.

TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET

Daha sonra Çay Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Parsak burada yetkililerden bilgi aldı. Çay’ın bölgenin üretim üssü olduğuna dikkat çeken Parsak, “Çay bölgede üretimi ve ticareti en gelişmiş ilçelerin arasında yer almaktadır. Bizlerde üreticilerimizin her zaman yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

SANAYİ ESNAFINDAN BÜYÜK İLGİ

Ticaret Ve Sanayi Odası ziyaretinin ardından Çay Sanayi Sitesi’ne geçen Parsak burada sanayi esnafıyla bir araya geldi. Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Parsak, istek, talep ve şikayetleri tek tek dinledi. Çay esnafıyla yakından ilgilenerek  sorunları not aldıran Parsak, sorunların çözümü noktasında takipçisi olacağını belirtti.

ESNAFIMIZ TÜRKİYE’NİN YÜKÜNÜ ÇEKİYOR

Esnaf ziyaretleri sırasında konuşan Parsak, “Türkiye’nin en önemli vergi yükünü esnafımız çekmektedir. Evlerine helal lokma götürebilmek için gece-gündüz demeden çalışan ve rızık peşinde koşan esnafımıza minnettarız. Esnafımız ne kadar güçlenirse ülkemiz o kadar güçlenir, esnafımız ne kadar kazanırsa Türkiye o kadar kazanır” dedi.

PAZARAĞAÇ’TA AÇILIŞA KATILDI

Çay ilçe ziyaretinin ardından Pazarağaç Kasabası’na geçen Parsak, Pazarağaç Belediyesi Sosyal Tesis Açılış programına katıldı. Belde Başkanı Adem Bulut ile birlikte kurdelayı kesen Parsak, açılışı yapılan tesisin tüm belde halkına hayırlı uğurlu olmasını dileyerek Başkan Adem Bulut’u çalışmalarından dolayı tebrik etti ve Bulut’a başarılar diledi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Parsak, belde halkıyla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

SON DURAK KARACAÖREN OLDU

Pazarağaç programının ardından ilçeye bağlı Karacaören Kasabası’nı ziyaret eden Parsak, burada Şehit Ailelerini ziyaret etti. Şehitlerimize canımızı borçlu olduğumuzu belirten Parsak; “Aziz vatanımız ve milletimiz uğrunda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizin aziz hatıraları önünde saygı ve minnetle eğiliyor, yakınlarına Cenabı Hak’tan sabrı cemil diliyorum” dedi. Ziyaretin ardından Parsak, belde halkı ve esnafla bir araya geldi.  Karacaören’e daha öncede sık sık geldiğini ifade eden Parsak, “İlimizin en güzel kasabaları arasında Karacaören yer alıyor. Coğrafi konumu ve insanlarıyla oldukça değerli olan kasabamıza sık sık geliyoruz” dedi. Belde esnafı ve vatandaşlar burada MHP’li Parsak’a yoğun ilgi gösterirken bol bol sohbet imkanı buldular.

SAKÇI’DAN TEŞEKKÜR

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ın ilçeye gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle Teşekkür eden MHP Çay İlçe Başkanı Ali Sakçı, “Sayın MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Parsak’ı Çay’da ağırlamaktan mutluluk duyduk. Kendisi sorunlarımızla her zaman yakından ilgileniyor. Konuşmak yerine icraatlarıyla ön plana çıkıyor. Ne zaman sorun yaşasak ilk ulaştığımız kişi sayın vekilimiz oluyor. Kendisine ve Afyonkarahisar teşkilatına ziyaretler nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇAY BAHÇESİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar ilçede temaslarda bulunan Parsak daha sonra ilçe  merkezinde bulunan aile çay bahçelerine geçti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Parsak, istek ve talepleri dinledi. >>Günay Doğar

 
Anahtar Kelimeler:Türkiye, Büyük, Millet, Meclisi’nin, (TBMM), tatile, girmesinin, ardından, Milli,
Kaynak / Editör SÜMEYRA DOĞAR
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Siyaset Haberleri
Çok daha fazla çalışmalıyız
MHP’den AK Parti’ye ziyaret
Halkımızın her zaman hizmetindeyiz

Halkımızın her zaman hizmetindeyiz
Kapımız halkımıza her zaman açık
Körfez heyeti Yarenlerin konuğu oldu
Memleketimize hayırlı olsun
Hedefimiz hep birlikte 6 vekil
Diğer Başlıklar

Gençler ölüme davetiye çıkardı
Daha iyi yapabilmenin peşinde olmalıyız
Askeri uçak düştü: 3 şehit
Askeri kamyon otomobile çarptı
Beton asfaltta ilk deneme yapıldı
Şampiyon Bahçeşehir lisesi
Mimarlardan Çoban’a ziyaret
Bilgievin de Yeni Kurslar Başlıyor
Çoban’dan ailelere geçmiş olsun ziyareti
Şantaj gazeteciliğinin önüne geçmeliyiz
Resmi İlanlar

               

E-Gazete (Bizim Gazete)
Sanal Basın

sanalbasin.com üyesidir

Puan Durumu
Ulusal Gazeteler
Facebook
Yazarlar
Günay DOĞAR
SOSYAL MEDYA
Sosyal medya diyince aklımıza Facebook, Twitter, İ...
Ali İhsan DÖLDÖŞ
Vatan sağ olsun…
Son dönemde özellikle sınırlarımızda har...
Hayati KANAT
Başkan Sel yuvaya döndü
Afjet Afyon Spor’un başarısı gerçekte...
Ahmet BİRLİKTİR
Hiçbir doğum sancısız olmaz
Doların yükselmesinden herkes gibi bizde etki...
Anket

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Son Dönemlerde Suriye ile İlgili Yaptığı Açıklamaları Doğru Buluyormusunuz?


  EVET15 Kişi (% 37 )
  HAYIR25 Kişi (% 62 )

Toplam 40 Kişi

Hava Durumu ( Afyon )
Bugün
3°°C - 4°°C
Cuma
-5°°C - 3°°C
Cumartesi
-5°°C - 6°°C
Pazar
1°°C - 8°°C
Namaz Vakitleri ( Afyon )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:3808:0713:1515:4818:1219:33

18 Ocak 2018 Perşembe
Röportajlar
Battı çıktı hız kesmeden devam ediyor
Yaptığı milyonlarca liralık yatırımla kentin çehresini değiştirmek için kararlılıkla çalışan Afyonkarahisar Belediyesi, Maliye Kavşağı'ndak...
»
»
»
Tarihte Bugün
1406 - Çandarlı Ali Paşa'nın vefatı
2006 - Fırtına
1993 -  ABD Uçakları, Kuzey Irak'taki Askeri Hedefleri Bombaladı.İncirlik Üssü'nden Kalkan ABD Uçaklarının Kuzey Irak'ta Son İki Günde İki Savaş Uçağını Düşürmesinin, İki Füze Radar İstasyonu İle,Bir Uçaksavar Bataryasını Bombalaması.
1910 -  Çırağan Sarayı Yangını.
Kim Kimdir
Günün Sözü
Devletin hazinesi adalettir.
(Konfüçyus)
Arşiv Arama
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(321 Online) 0,94ms